O nás

Od založení v roce 1971 se specializujeme na produkty pro malířství, renovace a samotnou stavbu.

Nároky na materiál se v oblasti renovací neustále zvyšují. Proto se snažíme neustále inovovat a vyvíjet nové, pokročilejší produkty. Ty poté certifikujeme a uvádíme na trh. V hobby centrech po celém světě se ochranné známky Baufan® staly synonymem pro kvalitu.

Portfolio produktů Baufan obsahuje zejména stavební chemii pro renovace a malířské práce. Vybírejte ze široké škály lepidel, fixačních přípravků, disperzních barev nebo tmelů. Kvalitu našich produktů oceníte nejen při samotné stavbě. Objektu pomáhají důstojně stárnout.

Produkty Baufan pravidelně získávají mezinárodní certifikáty kvality a ocenění. Nejdůležitějším oceněním je pro nás však spokojenost vás – našich zákazníků.

Časový vývoj společnosti PUFAS

Probíhá kompletní přestavba závodu v Lipsku. Zdvojnásobujeme výrobní kapacity a rozšířen je také sklad. Nyní má celkovou kapacitu 4.000 paletových míst.

Dochází k integraci s koncernem rodiny Jordanů – PUFAS. Probíhají masivní investice do výrobních procesů a navýšení pracovních míst o 30%. Procházíme obdobím růstu a přebíráme celostátní distribuce několika významných značek FINOCOLL, FINOCELL, PIOX.

Vzniká samostatná značka Baufan®. Stavební chemie je stále prioritou, hlavní portfolio tvoří produkty pro malířství, renovace a ochranu stavebních materiálů.

V tomto roce byla založena společnost VEB, předchůdce Baufan v německém Lipsku s cílem vyrábět kvalitní stavební chemii.